Δημοτικό Σχολείο Δαλαμανάρας
20 Οκτ 2017

ανακοίνωση

Συντάκτης: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | Κάτω από: Ανακοινώσεις

Αγαπητοί γονείς, όπως σας είναι γνωστό, λειτουργεί το blog του Σχολείου μας στην παρακάτω ηλεκτρονική διεύθυνση: blogs.sch.gr/dimdalam/ Στο blog αναρτώνται οι ανακοινώσεις του σχολείου καθώς και οι δραστηριότητες οι οποίες λαμβάνουν χώρα κατά τη διάρκεια του σχολικού έτους. Έτσι γίνεται ευκολότερη η επικοινωνία μας. Παράλληλα θα συνεχίσετε να λαμβάνετε ανακοινώσεις ώστε να είστε ενήμεροι ακόμη και στην περίπτωση που δεν έχετε δυνατότητα πρόσβασης στο internet. Για να λειτουργήσει καλύτερα η παραπάνω ηλεκτρονική σελίδα παρακαλούμε να μας δώσετε την έγκρισή σας, με την Υπεύθυνη Δήλωση που σας έχει αποσταλεί, ώστε το σχολείο να μπορεί να αναρτήσει φωτογραφίες ή video των μαθητών. Εφόσον επιθυμείτε πληρέστερη ενημέρωση μπορείτε να απευθύνεστε στη διεύθυνση του Σχολείου.

Τα σχόλια είναι κλειστά.