ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Εσωτερικός Κανονισμός Λειτουργίας Σχολικής Μονάδας

Ευχές

Η Διεύθυνση και το διδακτικό προσωπικό του Δημοτικού Σχολείου Αγίου Δημητρίου σας

εύχονται

ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!

Εγγραφές Μαθητών/τριών στα Δημοτικά Σχολεία για το Σχολικό Έτος 2021-2022

Ανακοίνωση

Κλειστά θα παραμείνουν τα σχολεία του Δήμου Κοζάνης και την Παρασκευή 19 Φεβρουαρίου

Ανακοίνωση

Με απόφαση του δημάρχου Κοζάνης Λάζαρου Μαλούτα, κλειστές θα παραμείνουν όλες οι σχολικές μονάδες Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, καθώς και Ειδικής Αγωγής του Δήμου Κοζάνης, την Πέμπτη 18 Φεβρουαρίου 2021, λόγω του παγετού.

Η απόφαση του Δημάρχου Κοζάνης για την λειτουργία των σχολείων την Πέμπτη 18/2

Ανακοίνωση

Με απόφαση του δημάρχου Κοζάνης Λάζαρου Μαλούτα, κλειστές θα παραμείνουν όλες οι σχολικές μονάδες Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, καθώς και Ειδικής Αγωγής του Δήμου Κοζάνης, την Τετάρτη 17 Φεβρουαρίου 2021, λόγω του παγετού. Επίσης, κλειστοί θα παραμείνουν οι παιδικοί και βρεφονηπιακοί σταθμοί του Δήμου Κοζάνης.

Δήμος Κοζάνης: Κλειστά θα παραμείνουν όλα τα σχολεία την Τετάρτη 17 Φεβρουαρίου

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις, Χωρίς κατηγορία | Γράψτε σχόλιο

Μαθητές/τριες που συνοικούν με άτομα,που πάσχουν από σοβαρό/ά υποκείμενο/α νόσημα/τα, προκειμένου οι μαθητές/τριες αυτοί να συμμετάσχουν στην εξ αποστάσεως εκπαίδευση

Ημέρα Ασφαλούς Διαδικτύου

Ενημέρωση

Σύμφωνα με οδηγία της Γενικής Γραμματείας του Υπουργείου στις έκτακτες και απρόβλεπτες συνθήκες που προβλέπονται από την Υπουργική Απόφαση εντάσσονται και οι δυσμενείς καιρικές συνθήκες.
Επομένως σε όσες περιοχές και όσες μέρες κλείνουν οι σχολικές μονάδες με απόφαση του Δήμου λόγω καιρικών συνθηκών θα παρέχεται τηλεκπαίδευση από τις σχολικές μονάδες με βάση το πρόγραμμα και τις ώρες που ήδη ισχύουν.

Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Κοζάνης