Καλωσήρθατε στο 8ο Νηπιαγωγείο Ασπροπύργου!!!

Αγαπητοί μαθητές/ριες, γονείς και φίλοι, σας καλωσορίζουμε στον ιστότοπο του 8ου Νηπιαγωγείου Ασπροπύργου.

Εδώ θα βλέπετε τα νέα μας, τις ανακοινώσεις μας και πληροφορίες για το σχολείο μας. Καθώς η τεχνολογία εξελίσσεται και διατρέχει κάθε έκφανση της ζωής και της κοινωνία μας, ο Σύλλογος Διδασκόντων θέλησε να αναπτύξει το παρόν ιστολόγιο ώστε να μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μας και να ενημερώνεστε για τους σκοπούς, του στόχους, καθώς και για τις δράσεις και τα προγράμματα μας.

Εδώ θα βρείτε χρήσιμες πληροφορίες για το σχολείο μας, το εκπαιδευτικό προσωπικό, τον κανονισμό λειτουργίας, τις δραστηριότητες που οργανώνονται, ανακοινώσεις για τα τρέχοντα θέματα και ζητήματα, όπως και τα στοιχεία επικοινωνίας του.
Επισκεφτείτε τις διάφορες σελίδες μας για να μάθετε περισσότερα.