Στις 21 Μαρτίου 2024 το 2ο ΣΕΚ Ιωαννίνων σε συνεργασία με την ΕΜΑΚ Ιωαννίνων (Εθελοντική Πυροσβεστική και Ανθρωπιστική Κίνηση), στο πλαίσιο της υλοποίησης της δράσης με τίτλο “Πρόβλημα στη γειτονία μας ή <<πολίτες του κόσμου>>. Αγαπώ και νοιάζομαι τα ζώα”, πραγματοποίησε ενημέρωση στους μαθητές του 6ου και του 3ου ΕΠΑ.Λ Ιωαννίνων με θέμα, την παροχή…Συνέχεια ανάγνωσης Εκδήλωση με την ΕΜΑΚ στο πλαίσιο της δράσης “Πρόβλημα στην γειτονιά μας …………Αγαπώ και νοιάζομαι τα ζώα”

Εκδήλωση για την 25 Μαρτίου

Εκδήλωση για τον εορτασμό της 25ης Μαρτίου Τα παιδιά του 6ου ΕΠΑΛ πραγματοποίησαν με την Βοήθεια των καθηγητών τους την εκδήλωση για το εορτασμό της 25ης Μαρτίου

Αποκριάτικες εκδηλώσεις 2024

Χορός κέφι, παράδοση Με επιτυχία πραγματοποιήθηκαν οι αποκριάτικες εκδηλώσεις στην αυλή του σχολείου μας. Οι μαθητές ντυμένοι με χιούμορ και φαντασία διασκέδασαν και χόρεψαν το γαϊτανάκι. Ευχόμαστε να είμαστε καλά και να φτιάχνουμε όμορφες, χαρούμενες στιγμές μαζί με τους μαθητές μας. VIDEO Και του χρόνου!!!!