Δεκ 15

Ενδοσχολικό Πρωτάθλημα Ανώμαλου Δρόμου 2015-6 Απονομή μεταλλίων

Τη Δευτέρα 21 Δεκεμβρίου έγινε στο σχολείο μας η απονομή των μεταλλίων και βραβείων στους νικητές του Ενδοσχολικού Πρωταθλήματος Ανώμαλου Δρόμου, που ολοκληρώθηκε τη Δευτέρα 7 Δεκεμβρίου με τους τελικούς αγώνες αγοριών και κοριτσιών.

Aponomi2015.03 -b     Την απονομή έκαναν ο Διευθυντής, κ. Βασίλειος Κρανάς, και οι γυμναστές του σχολείου μας, κ. Βασιλική Κεχαγιά και κ. Κωνσταντίνος Λώλης, οι οποίοι είχαν και την ευθύνη της διεξαγωγής του πρωταθλήματος.

Συγχαρητήρια στους βραβευθέντες και σε όλους όσοι πήραν μέρος στους αγώνες!

Η δημοσιογραφική κάλυψη του Πρωταθλήματος έγινε από την εφημερίδα μας. Δείτε παρακάτω και το βίντεο των αγώνων.

Για τον “Ζωσιμάδων Τύπο”

Ρεπορτάζ: Απόστολος Μαρμαγκάς, Ιωάννα Γκουτέλα

Φωτογραφίες: Νίκη Αγγελοπούλου, Μυρσίνη Αναστασούλη, Κωνσταντίνος Βαράκας, Μαρία Γκέκα, Δημήτρης Καραμήτσος, Ερρίκος Ντάρδας, Ορέστης Τσάλιος

Βίντεο: Δημήτρης Καραμήτσος

Ευχαριστούμε πολύ την κ. Κεχαγιά για τις φωτογραφίες που μας παραχώρησε και γενικά για την πολύτιμη βοήθειά της.