Αρχική » Γενικά » Γυμνάσιο Αλιάρτου: Μεγάλες και σπουδαίες διακρίσεις μαθητών/-τριών στους διαγωνισμούς της Μαθηματικής Εταιρείας και της Ενωσης Φυσικών.

Μεγάλες και σπουδαίες διακρίσεις πέτυχαν οι μαθητές/-τριες του σχολείου που ανήκει στη ομάδα Σχολικών Μονάδων της παιδαγωγικής μας ευθύνης και συγκεκριμένα του Γυμνασίου Αλιάρτου Ν. Βοιωτίας. Παρά τις δυσκολίες του υπήρξαν, λόγω πανδημίας, στη διάρκεια της περατουμένης σχολικής χρονιάς 2020-2021 οι κάτωθι μαθητές/-τριες του σχολείου  συμμετείχαν και διακρίθηκαν στους διαγωνισμούς:

81ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ” Ο ΘΑΛΗΣ “

Διακριθέντες μαθητές, διακριθείσες μαθήτριες:

1.ΑΡΑΜΠΑΝΟΣ ΘΑΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  Γ’ ΤΑΞΗ

2.ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ Γ’ ΤΑΞΗ

3.ΜΠΑΡΔΩΣΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ  Γ’ ΤΑΞΗ

4.ΜΠΟΥΖΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ   Γ’ ΤΑΞΗ

5.ΣΚΟΥΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  Γ’ ΤΑΞΗ

6.ΤΣΙΩΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ  Γ’ ΤΑΞΗ

3ος  ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ  “ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ”.

Διακριθέντες μαθητές, διακριθείσες μαθήτριες:

1.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  Α’ ΤΑΞΗ

2.ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    Α’ ΤΑΞΗ

3.ΝΙΑΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ     Α’ ΤΑΞΗ

4.ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    Α’ ΤΑΞΗ

5.ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ  Α’ ΤΑΞΗ

6.ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΗΓΑΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ    Β’ ΤΑΞΗ

9ος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ

Διακριθείσα μαθήτρια, διακριθείς μαθητής:

1. ΠΟΝΤΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  Β’ ΤΑΞΗ

2.ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΗΓΑΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ   Β’ ΤΑΞΗ

ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στα παιδιά, στους καθηγητές/-τριες – για το εξαιρετικό τους έργο – και στη Διευθύντρια του σχολείου κ. Ελένη Ρέπα – που καθοδηγεί με άκρα επιμέλεια και φροντίδα την όμορφη προσπάθεια – για τις σπουδαίες επιτυχίες, μαζί με τις ευχές μας για καλή πρόοδο στις σπουδές τους και πάντα με λαμπρές διακρίσεις, σαν κι΄ αυτές που μας χάρισαν, στη πορεία της ζωής τους. Πάντα άξιοι και άξιες!