Επίσκεψη μαθητών του 4ου και 8ου Δημοτικού Σχολείου Λιβαδειάς στη Βιβλιοθήκη

Μαθητές της Ε΄τάξης του 8ου Δημοτικού Σχολείου Λιβαδειάς με τις δασκάλες τους Ειρήνη Τρομπούκη και Αθηνά Μαρτίκα (21/2/08)

Μαθητές της ΣΤ΄τάξης του 4ου Δημοτικού Σχολείου Λιβαδειάς με τη δασκάλα τους Βασιλική Νιαβή (15/2/08)

2 σχόλια

1. Συγχαρητήρια γαι την υπέροχη δουλειά που κάνετε. Σας παρακολουθώ καιρό και χαίρομαι τους κόπους σας.

Μια ερώτηση που γεννήθηκε βλέποντας τα φωτογραφικά albums:
    Εχετε ζητήσει την άδεια από τους κηδεμόνες των παιδιών για τη δημοσιοποίηση των φωτογραφιών τους;

Καλή συνέχεια

2. agie thoma, ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια. Και μεις, επίσης ,είμαστε ενήμεροι και παρακολουθούμε το δικό σας blog. Η Βοιωτία,τουλάχιστον διαδικτυακά, δραστηριοποιείται. 🙂
    Η παρατήρησή σου είναι ιδιαίτερα εύστοχη και μας καθιστά να είμαστε εξαιρετικά προσεκτικοί σε τόσα ευαίσθητα θέματα. Thanks!