Ενημέρωση για σεμινάρια εκπ/κων Αγγλικής Π/θμιας και Δ/θμιας Αιτωλ/νίας

Αγαπητοί Συνάδελφοι,

Σας ενημερώνω ότι θα πραγματοποιηθούν επιμορφωτικά βιωματικά σεμινάρια – εργαστήρια με θέμα «Διαμόρφωση και λειτουργία της ομάδας στην σχολική τάξη» για τους εκπαιδευτικούς Αγγλικής γλώσσας των σχολείων  Δ/θμιας εκπ/σης Περιφερειακής Ενότητας Αιτωλ/νίας, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

1.  Τρίτη 9/10/12 στο ΕΠΑΛ  Μεσολογγίου, ώρα 12:00-14:00,  για τους εκπαιδευτικούς ΠΕ06 των σχολείων Δ/θμιας εκπ/σης  Μεσολογγίου, Ευηνοχωρίου, Γουριάς, Νεοχωρίου, Κατοχής, Αιτωλικού και Αστακού.
2. Τετάρτη 10/10/12 στο ΓΕΛ  Αμφιλοχίας, ώρα 12:00-14:00,  για τους εκπαιδευτικούς ΠΕ06  Δ/θμιας  εκπ/σης σχολείων Αμφιλοχίας, Βόνιτσας, Λουτρού, Παλαίρου, Μύτικα, Εμπεσού, Κατούνας, Μαλεσιάδας, Κανδήλας, και Μοναστηρακίου.
3. Πέμπτη 11/10/12 στο 2ο Γυμνάσιο Αγρινίου , ώρα 12:00-14:00,  για τους εκπαιδευτικούς ΠΕ06 των σχολείων   Δ/θμιας εκπ/σης Γυμνασίων Αγρινίου, Λεπενούς, Νεάπολης, Καλυβίων, Φυτειών, Αγ. Κων/νου Αγρινίου και Μουσικού Σχολείου Αγρινίου.
4. Τρίτη 16/10/12  στο 1ο Δημοτικό   Ναυπάκτου, ώρα 12:00-14:00,   για τους εκπαιδευτικούς ΠΕ06 των Δ/θμιας εκπ/σης  Ναυπάκτου, Αντιρρίου.
5. Τετάρτη 17/10/12 στο 2ο Γυμνάσιο Αγρινίου, ώρα 12:00-14:00,   για τους εκπαιδευτικούς ΠΕ06 των σχολείων Δ/θμιας εκπ/σης  Γενικών Λυκείων & ΕΠΑΛ Αγρινίου, Γυμνασίων Καινούργιου & Αγ. Βλασίου, Γυμνασίων και ΓΕΛ  Γαβαλούς, Ματαράγκας, Πραβόλας, Παναιτωλίου, Θέρμου, «Παναγία Προυσιώτισσα», και ΕΠΑΛ Μακρυνείας & Καινούργιου.
 Για την Π/θμια ως εξής:

1. Τετάρτη 10/10/12 στο ΓΕΛ  Αμφιλοχίας, ώρα 12:00-14:00,  για τους εκπαιδευτικούς ΠΕ06  Π/θμιας εκπ/σης σχολείων  Αμφιλοχίας, Βόνιτσας, Λουτρού, Παλαίρου, Αστακού, Μύτικα, Εμπεσού, Κατούνας, Φυτειών, Μαλεσιάδας, Κανδήλας, Μοναστηρακίου, Σαρδηνίων, Στάνου, Αμοργιανών, Θυάμου, Πλαγιάς, Καραϊσκάκη, Αρχοντοχωρίου, Τρύφου, Θυρρείου, Αγ. Νικολάου, Ν. Χαλκιόπουλου, Μενιδίου.

2. Τρίτη 16/10/12  στο 1ο Δημοτικό   Ναυπάκτου, ώρα 12:00-14:00,   για τους εκπαιδευτικούς ΠΕ06 των σχολείων Π/θμιας εκπ/σης  Ναυπάκτου, Αντιρρίου.

Η Σχολική Σύμβουλος ΠΕ06 Περιφερειακής Ενότητας Αιτωλ/νίας
Βασιλική Κώτσιου

Δημοσιεύθηκε στην Γενικά. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.