Με χαρά σας προσκαλούμε στην Χριστουγεννιάτικη γιορτή του Νηπιαγωγείου μας που θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 19 Δεκεμβρίου 2016 και ώρα 17:00 στην αίθουσα εκδηλώσεων του Νηπιαγωγείου μας!!!!Η παρουσία σας θα μας έδινε μεγάλη χαρά!!!!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα