Καλές γιορτές σε όλους μας!!!

Καλές γιορτές σε όλους τους εκπαιδευτικούς και καλή επιτυχία σε όσους ασχολούνται με το σεμινάριο moodle!!

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Καλές γιορτές σε όλους μας!!!

Wordle: moodle

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο

Primary school-d class-endangered species

The wolf is a species that needs protection. Today there are wolves in Europe, that is in Spain, Italy, Portugal,Nordic countries, Germany, Switzerland and in Greece, north ofViotia.The wolf can be up tp 1.5m long and it can run very fast.It is estimated that 7oo wolves live in Greece today.The expansion of human activity,the large technical projects and the reduction of forests threaten its survival.

lykos

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Primary school-d class-endangered species

Καλημέρα κόσμε!