Βράβευση των περσινών μας έργων με ετικέτα ποιότητας!!!

Μαρ 202023

Οταν η Κυριακή ξεκινάει όχι με μόνο με μία  αλλά με δύο βραβεύσεις τότε είναι σίγουρα πιο….χαμογελαστή!!! Το νηπιαγωγείο Χαβαρίου πέτυχε ακόμα δύο  βραβεύσεις  για τα περσινά έργα μας…. Steam-αροντας με origami και Aiforoulis in action all over the world!!!  Δύο ετικέτες ποιότητας περιμένουν τους περσινούς μαθητές μου!! Θα’θελα να πω ένα μεγάλο Ευχαριστώ στους μαθητές και τις μαθήτριές μου που συμμετείχαν στο πρόγραμμα, καθώς και ΟΛΕΣ και ΟΛΟΥΣ τους συνεργάτες από τα σχολεία της Ελλάδας , της Κύπρου και της Ευρώπης για την άψογη και πολύ παραγωγική συνεργασία μας!!!

από κάτω από: Ανακοινώσεις| με ετικέτα  |  | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Βράβευση των περσινών μας έργων με ετικέτα ποιότητας!!!

Τα σχόλια είναι κλειστά.