ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΜΑΘΗΤΩΝ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

Ιούν 202010

Την σχολική χρονιά 2019-2020 , κατά τη διάρκεια του β’ τετραμήνου, στο μάθημα της ιταλικής γλώσσας πραγματοποιήθηκαν οι παρακάτω εργασίες από τους μαθητές της γ’ Γυμνασίου σύμφωνα με το αναλυτικό πρόγραμμα σπουδών.
Οι εργασίες πραγματοποιήθηκαν μέσω του google drive . Τα θέματα στα οποία εργάστηκαν είναι τα εξής: La mia famiglia, una giornata quotidiana, cosa faro’ nel fine settimana, il mio amico migliore, la mia casa/stanza, nel tempo della Quarantena.

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| με ετικέτα  |  | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΜΑΘΗΤΩΝ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ