Το blog αυτό δημιουργήθηκε από την αγάπη για επικοινωνία με τους ανθρώπους που αναζητούν και ενδιαφέρονται για τις τεχνολογικές εξελίξεις που συμβαίνουν γύρω μας.
Στο blog αυτό αναρτούνται διάφορα τεχνολογικά άρθρα, κατά προτίμηση που να αφορούν την τεχνολογία αιχμής.
Πιστεύω ότι το blog αυτό θα είναι πολύ χρήσιμο τόσο σε συναδέλφους αλλά και στους μαθητές του γυμνασίου και ειδικά σε αυτούς της Γ΄Γυμνασίου που αναζητούν πληροφορίες για έρευνες σχετικά με τη σύγχρονη τεχνολογία.
Πρόσφατα σχόλια