Μήπως έχεις αφιέρωση;

Οι μαθητές στο σχολείο μου  έδειξαν ενθουσιασμό με την εκπομπή “Αφιερωμένο Εξαιρετικά” και ήδη έστειλαν τις πρώτες τους αφιερώσεις! Σε ποιούς αφιερώνουν; Δεν σας πούμε!!! Ακούστε για να μάθετε! Ακούστε τα τραγούδια που διάλεξαν για εσάς! European School Radio εδώ!!

[edit]

Η πρώτη εκπομπή “Αφιερωμένο Εξαιρετικά” τελείωσε πριν λίγο!  Την παρακολούθησα, όμορφες αφιερώσεις (που τις βρήκατε όλες αυτές τις “ραδιοφωνικές” φωνές;!) και πολύ όμορφες οι επιλογές των τραγουδιών. Μπράβο στους μαθητές και τους καθηγητές τους!

Τώρα, θα ήθελα να γράψω τα ονόματά σας, αλλά για να μην αδικήσω κανένα (δεν μπορώ να θυμηθώ όλα τα ονόματα των παιδιών στο chat) δεν θα αναφέρω κανένα. Θα πω όμως ότι χάρηκα πολύ την παρέα σας και τη μουσική! Καλή συνέχεια και στις επόμενες εκπομπές!

Οι αφιερώσεις των μαθητών μου θα παίξουν την επόμενη εβδομάδα. 😉 Αγγελική, Κατερίνα, Θανάση, Δημήτρη προετοιμάστε αυτά που λέγαμε…

Δεξιά πρόσθεσα banner για το ραδιόφωνο, κάντε κλικ!!! 😉

Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους!

[/edit]

2 σχόλια

1. Γειά σου Χριστίνα!!!
    Χαρήκαμε όλοι που σε είχαμε στην παρέα μας και ακούσαμε γύρω από το ..chat, όλοι μαζί την πρώτη μας εκπομπή. Είμαστε ενθουσιασμένοι που στην επόμενη εκπομπή θα μεταδώσουμε και τις δικές σας αφιερώσεις!
    Ραντεβού λοιπόν την Πέμπτη στις 7 το απόγευμα (ελπίζω 7 ακριβώς 🙂 ) !

Θα είμαστε όλοι εκεί !!!!!!!!!

2. Καλησπέρα Νότη, ήταν πολύ όμορφη η πρώτη σας εκπομπή!
    θα σας παρακολουθήσουμε και στην επόμενη (ες).
    (Ελπίζω να μην σας ταλαιπωρήσαμε πολύ με τον ήχο 🙂 )
    Φυσικά και θα είμαστε εκεί! 😉