>Ηλεκτρονική Τάξη!

| 0 σχόλια

>Στη διεύθυνση http://eclass.sch.gr/ μπορείτε να αναζητήσετε και να βρείτε την τάξη του σχολείου μας.

Όταν πάτε στην διεύθυνση της ηλεκτρονικής τάξης θα δείτε την παρακάτω οθόνη, οπότε κάνετε κλικ στον «πίνακα» ώστε «να βρείτε μαθήματα του σχολείου μας». Προχωράτε στις ανάλογες επιλογές και εντοπίζετε το σχολείο και το μάθημά μας! Εκεί σας περιμένει όλο το υλικό των μαθημάτων για να τα χρησιμοποιείσετε στη μελέτη σας.

Όποιος άλλος – εκτός των μαθητών μου – θέλει να χρησιμοποιήσει το υλικό, μπορεί να το κάνει αρκεί να μου αφήσει σχόλιο εδώ ώστε πρώτα να επικοινωνήσω μαζί του.