Workshop για τη Συνεργατική Μάθηση

Η Επιστημονική Ένωση Καθηγητών Αγγλικής Δημόσιας Εκπαίδευσης Δωδεκανήσου   ( ΕΠ.Ε.Κ.Α.Δ.Ε.Δ. ) σε συνεργασία με τη Σχολική Σύμβουλο Πληροφορικής Β/θμιας Εκπαίδευσης Νομού Δωδεκανήσου κ. Τσαμπίκα Καράκιζα στα πλαίσια της εκπαιδευτικής σύμπραξης Grundtvig με θέμα “Becomimg Better Through Collaboration” που ανήκει στα Ευρωπαικά Προγραμμάτα Δια Βίου Μάθησης διοργανώνει  workshop με θέμα:  «Βιωματικές τεχνικές για την ενδυνάμωση του μαθητή στο περιβάλλον της συνεργατικής μάθησης»

Το εργαστήριο απευθύνεται στους καθηγητές Αγγλικής της Α/θμιας και Β/θμιας εκπαίδευσης και θα διεξαχθεί τη Πέμπτη 30 Σεπτεμβρίου 2010 και ώρα 6.30- 8.30 μμ στις εγκαταστάσεις του 7ου Γυμνασίου Ρόδου, οδός Μιχαήλ Πετρίδη 29.

Παρακαλούμε δηλώστε συμμετοχή αποστέλλοντας μήνυμα στο τηλέφωνο της ένωσης 6984841870 ή email στη διεύθυνση epekaded@gmail.com