5η Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού
Την Παρασκευή 29/09/2019 πραγματοποιήσαμε μέσα στα πλαίσια της 5ης Πανελλήνιας Ημέρας Σχολικού Αθλητισμού, την 3η αθλητική συνάντηση με γειτονικό μας σχολείο και αυτή την φορά με το 2ο Δ.Σ. Αγ. Αθανασίου. Το σύνθημα του υπουργείου ήταν: “Αγαπώ την Άθληση, Αγαπώ την Υγεία μου “ και εμείς με την σειρά μας φωνάξαμε τα παιδιά του σχολείου του Αγ. Αθανασίου με μία φωνή, όλοι μαζί: “Ελάτε να Παίξουμε”.
Η Αφίσα
Λίγα λόγια & το Πρόγραμμα
Η σχηματική Απεικόνιση & επεξήγηση των σταθμών
Φωτογραφίες
Η αφίσα μας…