5 in one guitar

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 5 in one guitar

Χριστουγεννιάτικο Φιλανθρωπικό Παζάρι Πειραματικού Γυμνασίου Παν/μίου Κρήτης

Για μια ακόμη χρονιά το Πειραματικό Γυμνάσιο οργανώνει φιλανθρωπικό παζαρι με σκοπό να ενισχύσει το έργο διαφορων οργανώσεων του Ρεθύμνου. Θα υπαρχουν χειροποίητα χριστουγεννιατικα στολίδια, καλλυντικά, φυτά, κοσμήματα και μεγάλη ποικιλλία γλυκισματων φτιαγμένα από τους μαθητές, καθώς και αγορά μεταχειρισμενων βιβλίων. Παράλληλα διοργανώνονται διαγωνισμοι σκακιού, ζαχαροπλαστικής και καλλιτεχνικών ταλεντων.
Ο όμιλος Μουσικής θα δωσει τη Χριστουγεννιάτικη νότα στη γιορτή και θα μας διασκεδάσει ευχάριστα.
Σας περιμένουμε ολους!!

BAZAAR

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Χριστουγεννιάτικο Φιλανθρωπικό Παζάρι Πειραματικού Γυμνασίου Παν/μίου Κρήτης

Καλημέρα κόσμε!