ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΗΝ Α΄ΤΑΞΗ 2020-2021

Συγγραφέας: ΤΖΙΤΖΗ ΘΩΜΑΗ | Κατηγορία 1 ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, ΓΙΑ ΓΟΝΕΙΣ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, ΕΝΤΥΠΑ ΑΙΤΗΣΕΩΝ | , στις 14-05-2020

Για την εγγραφή των μαθητών στην Α΄τάξη για το σχολικό έτος 2020-2021

κατεβάστε τα παρακάτω έγγραφα…….

1)ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΕΓΓΡΑΦΗΣ Α 2020-21

2)1 ΑΙΤΗΣΗ – ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΗΝ Α΄ ΤΑΞΗ

3)Δελτίο ΑΔΥΜ

4)ΔΗΜΟΤΙΚΟ-ΑΙΤΗΣΗ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ 2020-21

Επίσης,στον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε να δείτε τα όρια της σχολικής περιφέρειας του 44ου Δημοτικού Σχολείου Λάρισας

ΕΛΕΓΧΟΣ ΧΩΡΟΤΑΞΙΚΗΣ ΚΑΤΑΝΟΜΗΣ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

Αγαπητοί γονείς

Επειδή η προσκόμιση των απαραίτητων δικαιολογητικών στο σχολείο θα γίνεται καθημερινά δια ζώσης και για την τήρηση των απαραίτητων κανόνων υγιεινής και ασφάλειας, παρακαλούμε τους γονείς/κηδεμόνες να προσέρχονται στο σχολείο, κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας για ραντεβού στο τηλέφωνο: 2410611122 από 9:00 έως 13:00.

Για την αποφυγή παραμονής στον χώρο του σχολείου αρκετή ώρα, παρακαλούμε – αν υπάρχει η δυνατότητα:

-Να έχετε συμπληρωμένα τα έντυπα που θα βρείτε στην ιστοσελίδα του σχολείου,

-Να έχετε φωτοτυπήσει το βιβλιάριο υγείας του παιδιού τους και επιπλέον να τηρείτε τα απαραίτητα μέτρα για την αποφυγή τους διασποράς του κορονοϊού, τους αυτά έχουν ανακοινωθεί από τον Εθνικό Οργανισμό Δημόσιας Υγείας (Ε.Ο.Δ.Υ.) (https://eody.gov.gr/covid-19-odigies-gia-ti-chrisi-maskas-apo-to-koino/) ως ακολούθως:

-Να φοράτε μάσκα, γάντια και να έχετε μαζί  το προσωπικό σας στυλό.

-Να τηρείτε τους αποστάσεις ασφαλείας.