«Διδασκαλία της 2ης ξένης γλώσσας στην Ε΄τάξη για το σχολικό έτος 2020-2021»

Συγγραφέας: ΤΖΙΤΖΗ ΘΩΜΑΗ | Κατηγορία 1 ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, ΓΙΑ ΓΟΝΕΙΣ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, ΕΝΤΥΠΑ ΑΙΤΗΣΕΩΝ | , στις 13-05-2020

«Διδασκαλία της 2ης ξένης γλώσσας στην Ε΄τάξη για το σχολικό έτος 2020-2021»

( αφορά μόνο τους μαθητές που φοιτούν κατά τη φετινή χρονιά στη Δ΄τάξη )

Αγαπητοί  γονείς,

Προκειμένου να οργανώσουμε τα τμήματα για τη Β΄Ξένη γλώσσα  (Γαλλικά ή Γερμανικά) για τους μαθητές που θα φοιτήσουν στην Ε΄τάξη κατά το σχολικό έτος 2020-2021 παρακαλούμε συμπληρώστε την παρακάτω υπεύθυνη δήλωση και αφού την υπογράψετε την σκανάρετε ή την φωτογραφίζετε και την αποστέλλετε, έως 25 Μαϊου, στο mail του σχολείου (44dimlaris@sch.gr)

γράφοντας στο θέμα: Γ-Γ και το όνομα του μαθητή ή της μαθήτριας.

Αν αντιμετωπίσετε δυσκολίες στείλτε μας μήνυμα να επικοινωνήσουμε μαζί σας.

Η Διευθύντρια

Κατεβάστε την υπεύθυνη δήλωση

Υπεύθυνη Δήλωση Γονέα 2η Ξένη Γλώσσα (1)