ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΤΗΣ ΕΡΤ2

Συγγραφέας: ΤΖΙΤΖΗ ΘΩΜΑΗ | Κατηγορία 1 ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, ΓΙΑ ΓΟΝΕΙΣ | , στις 30-03-2020

Αρχίζουν σήμερα τα μαθήματα του τηλεοπτικού σχολείου της ΕΡΤ2.

Το πρόγραμμα των πρώτων ημερών  έχει ως εξής:

Δευτέρα 30 Μαρτίου, 10 π.μ.

1. Επαναληπτικό μάθημα στη Γλώσσα Δ’, Ε’ και ΣΤ’ τάξης

Εκπαιδευτικός: Γιώργος Ανδρίκος

1. Ιστορία Δ’ τάξης

Εκπαιδευτικός: Γιώργος Δάβος

1. Φυσική Ε’ τάξης

Εκπαιδευτικός: Ουρανία Γκικοπούλου

Τρίτη 31 Μαρτίου, 10 π.μ.

1. Μαθηματικά, Γ’ & Δ’ τάξης

Εκπαιδευτικός: Μίνα Τόδωρη