Ευχαριστήριο στον Συνεταιρισμό Θερμοϋδραυλικών Λάρισας, ΝΕΣΥΘΕΡΜ

Λάρισα, 13-2-2019

Η Διεύθυνση του 44ου Δημοτικού Σχολείου Λάρισας, ο Σύλλογος Διδασκόντων και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου, αισθανόμαστε την ανάγκη να ευχαριστήσουμε θερμά  τον Συνεταιρισμό Θερμοϋδραυλικών Λάρισας, ΝΕΣΥΘΕΡΜ, για την  προσφορά ειδών Υγιεινής προς  το σχολείο μας. Επίσης, ευχαριστήσουμε θερμά  τον κ. Καραμούτη Χρήστο, υδραυλικό, γονέα του σχολείου, για την δωρεάν τοποθέτηση των παραπάνω ειδών.

Η άμεση ανταπόκρισή σας στο αίτημά μας απέδειξε την αμέριστη αγάπη σας προς τους μικρούς μαθητές και η προσφορά σας αποτελεί αδιάψευστο δείγμα της γενναιοδωρίας σας.

Είναι πολύ σημαντικές αυτού του είδους οι πρωτοβουλίες που αναδεικνύουν την κοινωνική ευαισθησία και την έννοια της προσφοράς, ενώ παράλληλα δημιουργούν συνθήκες αισιοδοξίας τόσο στους μαθητές όσο και στους δασκάλους τους.

Η Διευθύντρια του    Δημοτικού Σχολείου

Μαρία Κουκώλη

Ο        Σύλλογος

Διδασκόντων

Η Πρόεδρος του     Σ.Γ.Κ.

Μαρία Κισκίνη