Γιορτή λήξης σχολικού έτους

Συγγραφέας: ΝΤΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ | Κατηγορία Συμμετοχές-Διακρίσεις | , στις 18-06-2018

Πολύχρωμη και γεμάτη ρυθμό ήταν η γιορτή λήξης του Δημοτικού Σχολείου Ελεούσας Άρτας σε συνδυασμό με τo πρόγραμμα που υλοποιεί τo σχολείο μας στο δίκτυο eTwinning. “Λαχανοφρουτοθεραπεία”, “Ο κύκλος του νερού” και ένα συγκινητικό βίντεο αποχαιρετισμού των μαθητών της Στ’ τάξης. Πάνω απ’ όλα οφείλουμε να ευχαριστήσουμε τη Σχολική Σύμβουλο της 2ης Περιφέρειας Π.Ε. Ν.Άρτας κυρία Θεοδώρα Χουλιάρα τόσο για την παρουσία της στη γιορτή μας όσο και για το συμβουλευτικό της έργο κατά τη διάρκεια της σχολικής χρονιάς. Ευχαριστούμε θερμά την Πρόεδρο Ελένη Πουρναρά και τα μέλη του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του σχολείου μας που με την αμέριστη καθημερινή επικοινωνία και συνεργασία καταφέραμε να δώσουμε στο σχολείο την εικόνα που του αξίζει στη μικρή κοινωνία της πόλης. Γιατί δε θα είχαμε καταφέρει να στήσουμε το σχολείο των ονείρων μας αν οι μεταξύ μας σχέσεις δεν ήταν άριστες, αν ο ένας δε στήριζε τον άλλο και όλοι μαζί τις μαθήτριες και τους μαθητές μας.
Kαλό καλοκαίρι!!! Ραντεβού τον Σεπτέμβρη!!!!????????????????????????????????????????????????????????????,️????????????????