Θετικό περιεχόμενο στο διαδίκτυο – Safer Internet Day 2018

Ιαν 201828

Την παρακάτω εργασία έκαναν οι μαθητές της Στ΄τάξης του 3ου Δημοτικού Σχολείου Καρπενησίου για την ημέρα Ασφαλούς Διαδικτύου 2018 και με αυτή συμμετείχαν στον διαγωνισμό που διοργάνωσε το ελληνικο Κέντρο Ασφαλούς Διαδικτύου SaferInternet4Kids για τον εορτασμό της ημέρας με θέμα “Θετικό/Δημιουργικό περιεχόμενο στο διαδίκτυο”.

[slideboom id=2011732&w=425&h=370]

Εδώ μπορείτε να δείτε όλες τις συμμετοχές στο διαγωνισμό με θέμα “Θετικό/Δημιουργικό περιεχόμενο στο διαδίκτυο”.

Κι εδώ μπορείτε να δείτε τις συμμετοχές στο διαγωνισμό με θέμα “Η ζωή στην αρχαία Ελλάδα με το Διαδίκτυο”.

από κάτω από: Ασφαλές διαδίκτυο, Παγκόσμιες Ημέρες| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Θετικό περιεχόμενο στο διαδίκτυο – Safer Internet Day 2018