S5_christopoulou_theoni

Ηρωες Μυθολογιας

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εικονική έρευνα για τις προτιμήσεις των μαθητών σχετικά με τους ήρωες της μυθολογίας

Ειδική Αγωγή

“Οι ίδιοι οι µαθητές µε ειδικές ανάγκες θεωρούν ότι η εκπαίδευσή τους  είναι υποβαθµισµένη και πιστεύουν ότι ο κυριότερος παράγοντας γι’ αυτή την κατάσταση είναι η έλλειψη ειδικών γνώσεων από τους δασκάλους τους.”  (rodiaki.gr)

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ειδική Αγωγή

save tha planet

Προστατευουμε το περιβάλλον αλλάζοντας συνήθειες! Μικρές κινήσεις…μεγάλες αλλαγές!

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο save tha planet

Πλάτωνας

Πλάτωνας (Έλληνας φιλόσοφος): «Μπορούμε εύκολα να συγχωρήσουμε ένα παιδί που φοβάται το σκοτάδι, η αληθινή τραγωδία της ζωής όμως είναι όταν οι ενήλικοι φοβούνται το φως».

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πλάτωνας