ΤΕΣΤ
Τετάρτη, 10 Σεπτεμβρίου, 2008ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
Απλά ένα ακόμα ιστολόγιο Blogs.sch.gr
Η διαδικασία αξιολόγησης / πιστοποίησης των επιμορφούμενων πραγματοποιείται τόσο κατά τη διάρκεια της επιμόρφωσης όσο με ξεχωριστή διαδικασία μετά το πέρας της επιμόρφωσης.
Ειδικότερα αναφορικά με το μέρος Α προγράμματος επιμόρφωσης, οι επιμορφούμενοι αξιολογούνται σύμφωνα με το βαθμό συμμετοχής του όπως αυτός καταγράφεται με τις δραστηριότητες που ολοκληρώνουν και παραδίδουν στον επιμορφωτή κάθε ενότητας