Πολλά συγχαρητήρια στο μαθητή μας της Β’ Λυκείου Παναγιώτη Θεοδώρου για τη διάκριση και τη συμμετοχή του στους Πανελλήνιους Αγώνες Λουτράκι 2024- Special Olympics. Κατέκτησε δύο χρυσά μετάλλια (400μ ελεύθερο και 50μ σκυταλοδρομία) καθώς και την 4η θέση στα 50μ ελεύθερο, δείτε σχετικά την παρακάτω ανάρτηση.
Πανελλήνιοι Αγώνες Λουτράκι 2024: 15 μετάλλια για την ομάδα κολύμβησης Special Olympics Θεσσαλονίκης