ΔΙΚΤΥΑ Εκπαιδευτικό Υλικό & Μαθησιακές Δραστηριότητες

03/24/2012 Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Αιτωλοακαρνανίας

Animations για τα δίκτυα υπολογιστών.

5 Προγράμματα για on-line animation

Δημοσιευμένο στην κατηγορία  Α' ΕΠΑΛ ,Β' ΕΠΑΛ ,Γ' ΕΠΑΛ ,ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ,ΓΥΜΝΑΣΙΟ ,Δ' ΕΠΑΛ (Εσπερινό) ,Δίκτυα Υπολογιστών Ι ,Δίκτυα Υπολογιστών ΙΙ ,ΕΠΑΛ ,Πολυμέσα - Δίκτυα ,Συντήρηση Υπολογιστών ,Σχολικό Εργαστήριο Πληροφορικής και Εφαρμογών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (ΣΕΠΕΗΥ) ,Τεχνολογία Υπολογιστικών Συστημάτων & Λειτουργικά Συστήματα Ετικέτες: , , .

Kατηγορίες

Σελίδες