Μια γνωστή μελωδία για τους μικρούς μαθητές με στόχο την εξοικείωση τους με την αγγλική γλώσσα μέσα από παιγνιώδεις και διασκεδαστικές δραστηριότητες που περιλαμβάνουν κίνηση, μίμηση και τραγούδι!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα