2 σχόλια προς “>”

1. >Πριν την εκδρομή της Α΄Λυκείου στην Κέρκυρα τον Απρίλη του 2011 οι μαθητές του Α1 του Λυκείου μας(4ο Γενικό Αλεξ/πολης) έκαναν ένα μικρό και σύντομο project, ερευνώντας την Κέρκυρα από διάφορες οπτικές και συνεργαζόμενοι κατά ομάδες.Τα αποτελέσματα της έρευνάς τους πρόβαλαν στους συμμαθητές των άλλων τμημάτων σε μορφή παρουσιάσεων. Η προσπάθειά τους ήταν αποτελεσματική, χαρήκαμε όλοι και νιώσαμε περήφανοι. Μερικές από τις παρουσιάσεις αναρτώνται εδώ. Ευχαριστώ πολύ όλους τους μαθητές μου.

Απάντηση

2. >Κυρία,δεν το περίμενα τόσο ωραίο το blog σας! Συγχαρητήρια και καλή συνέχεια..Ελισάβετ.. Υ.Γ. είδατε πού μπήκα?

Απάντηση