Χώρος συζήτησης για το Project της Α΄ Λυκείου του ΓΕΛ Βουνάργου

Καλωσορίζω τις τέσσερις ομάδες του project “Διατροφή και Εφηβεία” της Α΄τάξης του ΓΕΛ Βουνάργου!!!

Εδώ μπορείτε να εκφράζετε σχόλια, παρατηρήσεις ή απορίες σας μέχρι να συναντηθούμε ξανά -από βδομάδα σε βδομάδα δηλαδή- ώστε να μπορούμε να εξοικωνομούμε χρόνο και να κάνουμε πιο διασκεδαστικά πράγματα όταν συναντιόμαστε….

Ελπίζω την ερχόμενη εβδομάδα να καταφέρουμε να δούμε την ταινία που σας έχω φέρει!

Ανυπομονώ να συνεχίσουμε τις εργασίες μας….

ΥΓ. Να ξέρετε ότι το να φτιάξει κάποιος ερωτηματολόγιο δεν είναι εύκολη δουλειά και για αυτό σας συγχαίρω που προσπαθείτε να φτιάξετε όσο καλύτερα γίνεται τα δικά σας!

C u at school!

Κατηγορίες: briefing | 4 σχόλια

Super girl!!!

Reamonn Supergirl(2)

Κατηγορίες: songs | Γράψτε σχόλιο

Rene Aubry

Rene Aubry – Apres la pluie

Κατηγορίες: songs | Γράψτε σχόλιο

ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΤΟ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ

Οι μαθητές της  Γ’ τάξης του 2ου Γυμνασίου Πύργου προετοιμάζονται εδώ και καιρό για τη θεατρική παράσταση του τέλους της σχολικής χρονιάς αποχαιρετόντας το Γυμνάσιο.

Θα είναι χαρά τους να μας έχουν κοντά τους για να μοιραστούμε τη δημιουργική τους διάθεση!!! Η παράσταση είναι προγραμματισμένη να γίνει με το τέλος των σχολικών εξετάσεων.  Ωστόσο τώρα που προέκυψαν οι εκλογές περιμένουμε να οριστούν εκ νέου οι ημερομηνίες!

Εν αναμονή εξελίξεων λοιπόν!!!

Κατηγορίες: articles | Γράψτε σχόλιο

Hello world!

Καλωσήρθατε στο Blogs.sch.gr. Αυτή είναι η πρώτη σας δημοσίευση. Αλλάξτε την ή διαγράψτε την και αρχίστε το “Ιστολογείν”!

Συμβουλευτείτε τα αρχεία βοήθειας για την διαχείριση του ιστολογίου σας.

Κατηγορίες: briefing | 1 σχόλιο