Στο αρχείο excel που ακολουθεί θα βρείτε όλες τις μετρήσεις που θα χρησιμοποιήσετε στην εργασία σας για τον Da Vinci.

Καλή επιτυχία!

μετρησεις 2016_17

Υπενθύμιση το tutorial για τη χρήση του excel στην εργασία σας είναι στο :

τρισδιάστατη αφίσαΤα πόστερ για την παρουσίαση της εργασίας σας θα είναι όπως παρουσιάζονται στην δίπλα διεύθυνση:

Η γραπτή εργασία περιέχει

ΣΥΓΓΡΑΦΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

ΜΟΡΦΗ ΓΡΑΠΤΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ5

12 SHMEIA ATHANASOPOULOU

ΕΞΏΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΟΜΜΕΝΑ ΑΝΘΗ

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ – Εργασίες

Οι παρουσιάσεις που ακολουθούν είναι από την πιο πρόσφατη προς την παλαιότερη.

ΜΕΤΑΒΛΗΤΕΣ

Μεταβλητές

ΜΕΤΒΛΗΤΕΣ3a

Περιγραφική έρευνα

ΠΕΡΙΓΡΑΦΙΚΗ ΕΡΕΥΝΑ3

•  Η εργασία που παρουσιάζεται στο παρακάτω φύλλο εργασίας είναι ατομική. Θα γίνει παρουσίαση της εργασίας στους συμμαθητές σας. Μπορείτε να προετοιμάσετε και powerpoint αν έχετε τον χρόνο.

02_orismos_kai_eidi_ereunon-1

Όλες σας οι εργασίες διατηρούνται στον προσωπικό σας φάκελο ο οποίος στο τέλος θα αξιολογηθεί. Όσοι δεν έχουν ακόμα (από την 1η Γυμνασίου) φάκελο μεριμνήστε !