>Ωράριο Εργασίας Εκπαιδευτικών Α/θμιας & Β/Θμιας Εκπαίδευσης

>Συναδέλφισσα – συνάδελφε,
ΩΡΑΡΙΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Α/ΘΜΙΑΣ & Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ
Δείτε παρακάτω δημοσίευμα (από το alfavita.gr) που αφορά το ωράριο των εκπαιδευτικών Α/θμιας & Β/θμιας Εκπαίδευσης, μια μικρή δική μου συγκριτική μελέτη και ένα ακόμη δημοσίευμα (Εφημερίδα “Αγγελιοφόρος” 10/10/10) για το ωράριο εργασίας των σχολικών μονάδων σε χώρες του Ο.Ο.Σ.Α.
Δημοσίευση στο (alfavita.gr) :
Ωράριο εργασίας εκπαιδευτικών Α/θμιας & Β/θμιας εκπαίδευσης (εδώ).
Δικό μου :
Μικρή, συγκριτική μελέτη (εδώ) :
Δημοσίευση (Αγγελιοφόρος 10.10.΄10)
ΩΡΑΡΙΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (εδώ)

Κατηγορίες: Ωράριο Εκπαιδευτικών. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.