ΜΕΤΑΒΟΛΕΣ ΟΡΓΑΝΙΚΟΤΗΤΑΣ ΣΧΟΛΕΙΩΝ Π.Ε. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Σύμφωνα με απόφαση του ΥΠ.Ε.Π.Θ. στη Δ/νση Π.Ε. Καστοριάς έγιναν οι παρακάτω μεταβολές οργανικότητας . (Υποβιβασμοί – Καταργήσεις – Προαγωγές) :
ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ: Υποβιβασμοί: Δ.Σ. Δενδροχωρίου από 2/θ σε 1/θ , Δ.Σ. Βασιλειάδας από 2/θ σε 1/θ . Καταργήσεις : 1/θ Δ.Σ. Βυσσινιάς , 1/θ Δ.Σ. Νόστιμου και 1/θ Δ.Σ. Χρυσής .
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ : Καταργήσεις: 1/Θ Νηπ. Σταυροποτάμου , 1/θ Νηπ. Μεταμόρφωσης , 1/θ Νηπ. Βασιλειάδας , 1/θ Νηπ. Λακκωμάτων , 1/θ Νηπ. Αυγής , 1/θ Νηπ. Μηλίτσας και 1/θ Νηπ. Μελισσοτόπου . Προαγωγές: Τα 1/θ (9ο Νηπ. Καστοριάς , 10ο Νηπ. Καστοριάς και 11ο Νηπ. Καστοριάς) σε 2/θ

Σχετικά με stavelaris

Ταβελάρης Σωτήρης, δάσκαλος. Κατάγομαι από το Φλάμπουρο – Φλώρινας. Διορίστηκα το 1985 στο νομό Ευρυτανίας (1/θ Δ.Σ. Κοτσίστας – Κερασοχωρίου και 1/θ Δ.Σ. Βίνιανης) και από το 1987 μέχρι σήμερα εργάζομαι στο νομό Καστοριάς(3ο,2ο,Ειδικό,9ο Δ.Σ. Καστοριάς, Δ/νση Π.Ε. Καστοριάς ως προϊστάμενος εκπαιδευτικών θεμάτων και 2ο Δ.Σ.Μανιάκων). Μέλος της Π.Ε.ΕΚ.Π.Ε. Αιρετός Π.Υ.Σ.Π.Ε Καστοριάς (2009 – 2010), αναπληρωτής αιρετός Α.Π.Υ.Σ.Π.Ε. Δυτικής Μακεδονίας (2011 & 2012). Διδασκαλείο Δημοτικής Εκπ/σης Θεσσαλονίκης «Δημ. Γληνός» (2009 – 2011). Διευθυντής του 1ου 8/θ Δημοτικού Σχολείου Καστοριάς (2011-…).

Περισσότερες πληροφορίες
Δημοσιεύθηκε στην Μεταβολές οργανικότητας. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.