Η τάξη μας!!!

διαδικτυακά…..

Εργασία 15.

Καλήμερα! Σήμερα είναι η τελευταία ημέρα του Απριλίου,κι αύριο είναι η μέρα που έρχεται ο Μάιος,με ακόμα πιο όμορφες και ζεστές μέρες! Όσο καιρό είναι τα σχολεία μας κλειστά κάναμε τις επαναλήψεις μας, όμως ήρθε η ώρα να προχωρήσουμε παρακάτω. Σ΄αυτό το στάδιο,όπως και στα προηγούμενα, είναι πολύτιμη η βοήθεια των γονέων σας, γι αυτό να είστε ήσυχοι και να τους ευχαριστείτε θερμά. Ξεκινάμε λοιπόν.

Γλώσσα:

Λήψη αρχείου

Μαθηματικά: Στα μαθηματικά πάμε στο επόμενο μάθημα,με την θεωρία του και τη λύση των ασκήσεων του βιβλίου. Αναρτώ το μάθημα σε μορφή powerpoint αλλά και σε pdf ώστε να μπορείτε να το ανοίξετε και να το επεξεργαστείτε όπως ο καθένας από εσάς μπορει. Για τυχόν απορίες, μπορείτε πάντα να επικοινωνείτε μαζί μου! Εννοείται ότι τα μαθήματα αυτά θα ξαναδιδαχθούν με το άνοιγμα των σχολείων.

Λήψη αρχείου

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ!

Ευχαριστώ θερμά όλους τους γονείς για τη συνεργασία και τον χρόνο σας!

• ΔΑΝΑΗ στο Καληνύχτα!
  • ΣΧΙΖΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ στο