Οι μαθητές και μαθήτριες της Ε’ τάξης του 1ου Δ.Σ. Πλαγιαρίου, υλοποίησαν μια πραγματική έρευνα σχετικά με την ασφαλή πλοήγηση στο Διαδίκτυο των μαθητών/τριών της Δ’, Ε’ και Στ’ τάξης του σχολείου τους. Αρχικά συζητήθηκαν στην ολομέλεια θέματα που θα έπρεπε να συμπεριληφθούν στο ερωτηματολόγιο. Αφού επιλέχτηκαν οι ερωτήσεις και οι πιθανές απαντήσεις, οι μαθητές/τριες […]
Αρχεία για Ιούνιος, 2016
Έρευνα – Ασφάλεια στο Διαδίκτυο (Ε’ τάξη)
Ιούν 201624
Πρόσφατα σχόλια