Οι μύθοι που ακολουθούν γράφτηκαν από τους μαθητές/τριες της Δ’ τάξης, στα πλαίσια πολιτιστικού προγράμματος στο μάθημα ΤΠΕ, με την κ. Σοφία Ελισάβετ Παρασκευοπούλου.
Δ1 τμήμα:
Δ2 τμήμα:
Δ3 τμήμα:
Οι μύθοι που ακολουθούν γράφτηκαν από τους μαθητές/τριες της Δ’ τάξης, στα πλαίσια πολιτιστικού προγράμματος στο μάθημα ΤΠΕ, με την κ. Σοφία Ελισάβετ Παρασκευοπούλου.
Δ1 τμήμα:
Δ2 τμήμα:
Δ3 τμήμα:
Πρόσφατα σχόλια