22o Νηπιαγωγείο Kαλαμαριάς. Η αφίσα μας για την Παγκόσμια Ημέρα κατά του σχολικού εκφοβισμού, στα πλαίσια της δράσης για το Χαμόγελο του Παιδιού “Μίλα Τώρα “!!! #milatora #ΜΙΛΑΤΩΡΑ
2 σχόλιαστο “22o Νηπιαγωγείο Kαλαμαριάς. Η αφίσα μας για την Παγκόσμια Ημέρα κατά του σχολικού εκφοβισμού, στα πλαίσια της δράσης για το Χαμόγελο του Παιδιού “Μίλα Τώρα “!!! #milatora #ΜΙΛΑΤΩΡΑ”
Μπράβο στα παιδάκια και στη δασκάλα, εξαιρετική η αφίσα σας!!!
22ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς
Συγχαρητήρια για την υπέροχη αφίσα σας!!!Μπράβο στα παιδιά και στην εξαιρετική δασκάλα τους!!!!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα
Μπράβο στα παιδάκια και στη δασκάλα, εξαιρετική η αφίσα σας!!!
22ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς
Συγχαρητήρια για την υπέροχη αφίσα σας!!!Μπράβο στα παιδιά και στην εξαιρετική δασκάλα τους!!!!