Επιστρέφουμε στην τάξη μας …προσέχω τον εαυτό μου και τους συμμαθητές μου!!!

Μετά από ένα τρελούτσικο διάστημα που μείναμε σπίτι γιατί έτσι έπρεπε να γίνει οι τάξεις μας είναι έτοιμες να μας υποδεχθούν και πάλι…οι αλλαγές αρκετές αλλά η διάθεση και η χαρά μας μεγάλη….ανυπομονούμε να συνεχίσουμε το ταξίδι στον κόσμο της γνώσης …!!!

Το μόνο που χρειάζεται να φέρετε είναι την καλή σας διάθεση αλλά και την υπευθυνότητα, λεξούλα μαγική που κάνει όλα όσα μοιάζουν δύσκολα να γίνονται ευκολότερα …δείτε τις οδηγίες παρακάτω και ετοιμαστείτε να δείτε τους συμμαθητές και τις δασκάλες σας από κοντά….το ρολόι χτυπά αντίστροφα… τικ τακ..τικ τακ …και όλα γίνονται ξανά!!!

CC BY-ND 4.0 Επιστρέφουμε στην τάξη μας …προσέχω τον εαυτό μου και τους συμμαθητές μου!!! από ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΕΒΑΙΑΣ διατίθεται με άδεια χρήσης Creative Commons Αναφορά-Όχι Παράγωγα Έργα 4.0.