Ένας ιστότοπος για τον μαγικό κόσμο του νηπιαγωγείου
Επίσκεψη στο Μουσείο Ελιάς
Στη επίσκεψή μας στο Μουσείο Ελιάς, τα παιδιά είχαν την ευκαιρία να γνωρίσουν τον τρόπο με τον οποίο γίνονταν η επεξεργασία της ελιάς και η παραγωγή του λαδιού τα παλιά χρόνια.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα