Αρχική » Εκδηλώσεις » Καλοκαιρινή Γιορτή 2023

Μάιος 2023

Καλοκαιρινή Γιορτή 2023

Πλησιάζουμε στο τέλος μιας ακόμη σχολικής χρονιάς…

Για τον Σύλλογό μας ήταν μια χρονιά πλούσια σε εκδηλώσεις, γιορτές και χαρούμενες στιγμές.

Και όπως κάθε φορά, έτσι και φέτος θα κλείσουμε τη ”σεζόν” με τη μεγάλη καλοκαιρινή γιορτή!

Το Σάββατο 10 Ιουνίου και ώρα 19:30 προσκαλούμε όλα τα παιδιά στο προαύλιο του σχολείου μας, να περάσουν όμορφα με μουσική, φαγητό, και κάποιες εκπλήξεις που έχουμε ετοιμάσει.

Παράλληλα, θα υπάρξει και λαχειοφόρος με πολλά πολλά δώρα για όλους στη συμβολική τιμή του 1 (ενός ευρώ) για την ενίσχυση του Συλλόγου, ώστε να μπορεί να συνεχίσει να στηρίζει το σχολείο μας και τα παιδιά μας.

Θα μπορείτε να προμηθεύεστε λαχνούς από τα μέλη του Συλλόγου κατά την πρωινή προσέλευση και την μεσημεριανή αποχώρηση, αλλά και από τα γραφεία του Συλλόγου, όσο συνεχίζονται οι απογευματινές Δραστηριότητες. Και βέβαια λαχνοί θα διατίθενται και κατά την ημέρα της γιορτής.

Στηριζόμαστε στην συμβολή σας και ελπίζουμε να σας δούμε όλους στην καλοκαιρινή μας γιορτή.

Καλοκαιρινή Γιορτή 2023