Αρχική » Ανακοινώσεις » Αποτελέσματα Εκλογών 2022

Δεκέμβριος 2022

Αποτελέσματα Εκλογών 2022

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε ότι οι εκλογές ολοκληρώθηκαν χτες με επιτυχία και σας παραθέτουμε τα αποτελέσματα (με σειρά ψήφων).
Ευχαριστούμε όλους τους γονείς/κηδεμόνες που συμμετείχαν με την ψήφο τους στις εκλογές.
Ευχαριστούμε και τα μέλη που έθεσαν υποψηφιότητα και τους ευχόμαστε καλή δύναμη στο έργο τους!
Τέλος, οφείλουμε θερμές ευχαριστίες στην Εφορευτική Επιτροπή (Δακανάλη Κατερίνα, Καλαμούτσου Κατερίνα, Οικονομόπουλο Γεώργιο) που είχαν την ευθύνη για την εκλογική διαδικασία.
Εκλογών 2022