Αρχική » Ανακοινώσεις » Ευχές για μια καλή & δημιουργική σχολική χρονιά! (2022)

Ευχές για μια καλή & δημιουργική σχολική χρονιά! (2022)

Μια νέα σχολική χρονιά ξεκινάει και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων θέλει να ευχηθεί στις μαθήτριες και μαθητές του σχολείου μας να έχουν μια χρονιά με Υγεία, Πρόοδο και Ευημερία.
Ευχόμαστε η πορεία όλων μας μέχρι το καλοκαίρι να είναι εποικοδομητική και επιτυχημένη, τα παιδιά μας να είναι χαρούμενα, να μην σταματήσουν να ελπίζουν και να προσπαθούν, οι εκπαιδευτικοί μας να συνεχίσουν να έχουν έμπνευση και όρεξη και το σχολείο μας να είναι ένα καθαρό και ασφαλές περιβάλλον για όλους.
Ως Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων ελπίζουμε και ευχόμαστε να πραγματοποιηθούν όλα τα «ΘΕΛΩ» μας και να μείνουν στην άκρη τα «ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ» που τις τελευταίες δυο χρονιές η έξαρση της πανδημίας περιόρισε, εμπόδισε και δεν βοήθησε στην υλοποίηση όλων των στόχων μας.
Καλή χρονιά με δύναμη και πολλούς νέους στόχους για μικρούς και μεγάλους.