Αρχική » Εκδηλώσεις » Ευχαριστίες για το Bazaar Παιδικού Βιβλίου

Απρίλιος 2022

Ευχαριστίες για το Bazaar Παιδικού Βιβλίου

Ευχαριστούμε από καρδιάς όλους τους γονείς/κηδεμόνες, που για ακόμη μία φορά ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα του Συλλόγου μας και με τη στήριξη τους, μας βοήθησαν να υλοποιήσουμε μια ακόμη προσπάθεια μας!
Είναι εξαιρετικής σημασίας, να έχουμε τους γονείς κοντά μας, να βοηθούν και στηρίζουν συνεχώς τις δράσεις μας.
Η δύναμη των πολλών έχει αποδειχθεί δύναμη όλων!
Η προσφορά ήταν συγκινητική και κάθε φορά η ανταπόκριση μάς γεμίζει με ελπίδα και αισιοδοξία για να συνεχίζουμε με γνώμονα το κοινό καλό των παιδιών μας.
Όπως έλεγε και ο Γάλλος Συγγραφέας Βίκτωρ Ουγκώ:
Το διάβασμα είναι όπως η τροφή για το νερό. Το πνεύμα που δεν διαβάζει χάνει βάρος, όπως ένα σώμα που δεν τρώει”.
Book bazaar 2022 1
Book bazaar 2022 2