Αρχική » Ανακοινώσεις » Ευχές από τον Σύλλογο

Ευχές από τον Σύλλογο

Από την “σύλληψη” της ιδέας, έως και την πραγματοποίηση της, ο ενθουσιασμός μας μεγάλος!
Το όλο εγχείρημα στέφθηκε από επιτυχία, κυρίως εξαιτίας της δικής σας συμμετοχής και συνεισφοράς.
Αγκαλιάσατε την εκδήλωσή μας και συμβάλατε καταλυτικά στην επιτυχία της, αποδεικνύοντας έμπρακτα την ευαισθησία και την ειλικρινή αγάπη για τον συνάνθρωπο και ειδικότερα για τα παιδιά της “Παιδόπολης”.
Ευχαριστούμε θερμά το Σχολείο μας για την αρωγή και στήριξη σε κάθε μας προσπάθεια, και ειδικότερα την δασκάλα των Εικαστικών κυρία Λαμπρινή Ντίβα, που εμψύχωσε και βοήθησε τα παιδιά μας να φτιάξουν ευφάνταστες και μοναδικές δημιουργίες.
Σας ενημερώνουμε ότι το ποσό από το Bazaar που συγκεντρώθηκε ανέρχεται στα 550 Ευρώ, το οποίο και θα παραδοθεί στην Παιδόπολη.
Θα ακολουθήσει εκ νέου σχετική ανακοίνωση.
Χωρίς εσάς, τίποτα δεν θα ήταν το ίδιο, χάρη σε όλους εσάς, συνεχίζουμε να δημιουργούμε, να χαιρόμαστε, να ονειρευόμαστε και να ελπίζουμε ότι ο κόσμος μας, μπορεί να γίνει καλύτερος…
Μέσα σε όλο αυτό το Χριστουγεννιάτικο πνεύμα, ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων θέλησε να ευχαριστήσει τις δυο Σχολικές Τροχονόμους, φύλακες άγγελοι καθημερινά για τα παιδιά και τους γονείς, δωρίζοντας τους από μια εικόνα.
Σας ευχαριστούμε και πάλι όλους θερμά για τη συνεισφορά και τη συμμετοχή σας στο Bazaar και σας ευχόμαστε να έχετε εσείς και οι οικογένειές σας μια ευτυχισμένη και δημιουργική χρονιά!!!

Xmascard 1b

Ευχαριστούμε την κα. Εύη Πανούση για την χριστουγεννιάτικη κάρτα και τα όμορφα γραφικά στην ιστοσελίδα μας και στη σελίδα στο facebook. Επίσης, ευχαριστούμε και την κα. Ειρήνη Ασημιδάκη για τις 2 χειροποίητες εικόνες.

Δείτε φωτογραφίες από το Bazaar και τις 2 εικόνες που δωρίσαμε στις Σχολικές Τροχονόμους.

X MAS BAZAAR 2021 1 X MAS BAZAAR 2021 3

X MAS BAZAAR 2021 4 X MAS BAZAAR 2021 5