Αρχική » Εκδηλώσεις » Ο Άγιος Βασίλης στο Σχολείο μας!

Ο Άγιος Βασίλης στο Σχολείο μας!

Σήμερα κάτι αναπάντεχο συνέβη στο σχολείο μας…
Το έλκηθρο του Άγιου Βασίλη, μαζί με τους υπέροχους βοηθούς του, προσγειώθηκε στο προαύλιο και σκόρπισε γέλια και χαρές σε όλους τους μαθητές και τους εκπαιδευτικούς, παραδίνοντας τα Χριστουγεννιάτικα Δώρα του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων.
Οι μαθητές και μαθήτριες τον υποδέχτηκαν με μεγάλο ενθουσιασμό και ο Άγιος Βασίλης τους μοίρασε δωράκια και τους ευχήθηκε να περάσουν όμορφα Χριστούγεννα και να έχουν ένα χαρούμενο, ευτυχισμένο και δημιουργικό νέο έτος, με ακόμη πιο όμορφες σχολικές αναμνήσεις.

Ευχαριστούμε θερμά όλους όσοι συνέβαλαν, ώστε το πνεύμα των Χριστουγέννων να ριζώσει στις καρδιές των παιδιών μας.

Τα δωράκια για τις Α & Β τάξεις: τσάντα ζωγραφικής, κηρομπογιές, στριφογυριστό μολύβι, πάνινη τσάντα με το λογότυπο του Συλλόγου και δώρο έκπληξη… ένα μικρό σακίδιο πλάτης!

Viber 2021 12 20 23 01 05 953

Τα δωράκια για τις Γ & Δ τάξεις: σετ στυλό, σημειωματάριο & πάνινη τσάντα με το λογότυπο του Συλλόγου

.jpg

Τα δωράκια για τις Ε & ΣΤ τάξεις: σετ στυλό και μηχανικό μολύβι, powerbank & πάνινη τσάντα με το λογότυπο του Συλλόγου