Αρχική » Δωρεές » Δωρεά εξοπλισμού στο Σχολείο με χορηγία από την εταιρία ΚΟΛΟΜΒΟΥΝΗΣ

Ιούλιος 2021

Δωρεά εξοπλισμού στο Σχολείο με χορηγία από την εταιρία ΚΟΛΟΜΒΟΥΝΗΣ

Ο Σύλλογός μας δέχτηκε μια ευγενική χορηγία από την εταιρία “ΚΟΛΟΜΒΟΥΝΗΣ” για αγορά προϊόντων.

Με αυτήν τη χορηγία ο Σύλλογος προσφέρει ως δωρεά στο Σχολείο μας 3 πληκτρολόγια και 6 ποντίκια, καλύπτοντας ανάγκες του Εργαστηρίου Πληροφορικής.

Ο Σύλλογος εκφράζει τις θερμές ευχαριστίες του προς την “ΚΟΛΟΜΒΟΥΝΗΣ”, και προσωπικά στον κύριο Στέλιο Κολομβούνη, για την ευγενική χορηγία τους.

Λήψη αρχείου