Ηλεκτρονικό Έγκλημα: ενημέρωση και συμβουλές αυτοπροστασίας

Την Τετάρτη 17 Απριλίου 2013 και ώρα 12:45 στην Αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων του 5ου ΓΕΛ Κατερίνης πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση με θέμα:

«Ηλεκτρονικό Έγκλημα: ενημέρωση και συμβουλές αυτοπροστασίας»

Την εκδήλωση άνοιξαν με μια παρουσίαση οι καθηγητές πληροφορικής του σχολείου, Μαργαριτίδης Ανέστης και Φιλιππίδης Σταύρος και στη συνέχεια ακολούθησε η παρουσίαση του κεντρικού ομιλητή Υπαστυνόμου Β’ Πουτουρίδη Γεώργιου, της Αστυνομικής Δ/νσης Πιερίας.

Για περισσότερες πληροφορίες και για την κάλυψη του θέματος από τα τοπικά Μ.Μ.Ε. μπορείτε να δείτε:

Βίντεο από την κάλυψη του θέματος στο ΔΙΟΝ Τηλεόραση

Κάλυψη του θέματος από το Ολύμπιο Βήμα online

Κάλυψη του θέματος από τον δικτυακό τόπο των Πιερικών Αντίλαλων

Κάλυψη του θέματος από το e-pieria.gr

Δημοσιεύθηκε στην Δράσεις στη δευτεροβάθμια. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.