ΟΡΙΣΤΙΚΟΙ ΑΞΙΟΛΟΓΙΚΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ Π.Ε ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Από το ΠΥΣΠΕ επιλογής Διευθυντών Σχολικών Μονάδων Π.Ε. Καρδίτσας κοινοποιήθηκαν οι οριστικοί πίνακες κατάταξης υποψηφίων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων της Διεύθυνσης Π.Ε Καρδίτσας Γενικής και Ειδικής Αγωγής , με βάση το άθροισμα των αξιολογικών μονάδων που συγκέντρωσαν κατά την αποτίμηση των προβλεπόμενων κριτηρίων.
Οι υποψήφιοι Διευθυντές έχουν δικαίωμα υποβολής γραπτών αντιρρήσεων κατά των πινάκων μέχρι την Παρασκευή 22-7-2011.
Η υποβολή γίνεται στο ΠΥΣΠΕ Καρδίτσας τις εργάσιμες ημέρες ή με fax στο 24410 71611 .
Παράλληλα καλούνται οι υποψήφιοι να υποβάλουν ενιαία δήλωση προτίμησης Σχολικών Μονάδων με καταληκτική ημερομηνία υποβολής την Παρασκευή 22-7-2011 και ώρα 13.30.
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΞΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΠΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2011-12
ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΕΝΣΤΑΣΗ
ΔΗΛΩΣΗ_ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ_ΣΧΟΛΙΚΩΝ_ΜΟΝΑΔΩΝ

Κατηγορίες: Κύρια Θέματα. Ετικέτες: . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.