ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ-ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ

Συναδέλφισσες -Συνάδελφοι:

Στην  καθιερωμένη  εκδήλωση “κοπής πίτας”  που  θα πραγματοποιήσει  ο  Σύλλογός  μας,  την Κυριακή 30 Ιανουαρίου και ώρα 6.30 μ.μ. στο Παυσίλυπο, θα  τιμήσει  τα  παιδιά  των  συναδέλφων  που  πέτυχαν  την  εισαγωγή  τους  σε  ΑΕΙ και  ΤΕΙ,  κατά  τις  εισαγωγικές  εξετάσεις  του  Ιουνίου  2010.

Για  το  λόγο  αυτό  παρακαλούμε  τους  Διευθυντές  ή  Προϊσταμένους  των  Σχολείων  να  συγκεντρώσουν  τα  στοιχεία  των  επιτυχόντων (ονοματεπώνυμο, ονοματεπώνυμο  γονέα  συναδέλφου, σχολή  επιτυχίας).

Τα  παραπάνω  στοιχεία  να  αποσταλούν  στα  Γραφεία  του  Συλλόγου  μέχρι  την Παρασκευή 21 Ιανουαρίου  2011 ( Email: Sekpekar@otenet.gr, Fax: 2441026074) ή να δοθούν στα μέλη του Δ.Σ. του Συλλόγου.

Επίσης  στην  ίδια  εκδήλωση  θα  τιμηθούν  οι  εκπαιδευτικοί  της  Πρωτοβάθμιας  Εκπαίδευσης που  συνταξιοδοτήθηκαν  κατά  τη  διάρκεια  του  προηγούμενου  έτους.

Κατηγορίες: Κύρια Θέματα. Ετικέτες: , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.